Pracovná ponuka – KUCHÁR/ka

Do nášho kolektívu v Zariadení pre seniorov Katka prijmeme na trvalý pracovný pomer kuchára-ku.

Základná pracovná náplň:

  • príprava teplých a studených jedál, diétne pokrmy,
  • rozdelenie podávaných jedál podľa jednotlivých diét klientov,
  • zabezpečovanie výroby jedál na základe vopred zostaveného jedálneho lístka,
  • práca s konvektomatom
  • podieľanie sa na skladbe jedálneho lístka.

Požiadavky na zamestnanca:

  • úplne stredné odborné vzdelanie (odbor kuchár/čašník)
  • bez požiadavky na odbornú prax

Platové podmienky:

  • hodinová mzda – 5,30 € brutto

Osobné predpoklady:

  • komunikatívnosť,
  • samostatnosť,
  • zručnosť,
  • zodpovednosť,
  • dochvíľnosť

Životopis spolu so žiadosťou posielajte mailom na adresu: info@dskatka.sk alebo osobne na vrátnici Zariadenia pre seniorov Katka – Kuzmányho 903/3, Považská Bystrica. Pre viac informácií kontaktujte vedúcu kuchyne p. Štefánikovú na tel. č.: +421 948 424 443

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *